image1.png image2.png image3.png

?

Makarony7?

Makarony, tak kiedyś kolega Marcin nazywał mnie dla śmiechu, będąc nastolatkiem. I właśnie ten nick od razu przyszedł mi do głowy, gdy zastanawiałem się nad nazwą kanału. ...7? Ot, tak lubię tę liczbę. Fishing with makarony7! To jestem ja i zapraszam na mój kanał wędkarski na youtubie!

Logo?

Wiele osób pyta mnie, o co chodzi z tym logo? Ba! Wiele osób mówi wprost, że nie wie co ono przedstawia. Boleń jest dla mnie najbardziej cwanym drapieżnikiem, który pływa w polskich rzekach, dlatego jest mi go tak trudno złowić. Stąd postanowiłem w taki sposób wyeksponować tą rybę i wstawić ją w pierwszy plan mojego logo.

Youtuber?

Też! Poza tym jestem wędkarzem, spinningistą. Pasjonatem natury, podróżnikiem. Fotografem, zapewne też reżyserem, kamerzystą oraz montażystą:)

Ryby?

Zdecydowanie pstrągi! ...ich dzikość "podnieca mnie" za każdym atakiem i holem. Sandacze! ...ich pstryki powodują gęsią skórkę na moim łokciu. Szczupaki! ...nie mogę się doczekać widoku, gdzie jego pysk będzie większy od mojego. Sumy! ...chciałbym, żeby kiedyś jeden mi wędkę złamał:)

Wody?

Nie, dziękuję. Whisky poproszę! Uwielbiam dzikie tereny wsród Bieszczadzkich rzek. Jednakże staram się tam sam nie zapuszczać, ponieważ nie chciałbym trafić na niedźwiedzia i mu krzywdę zrobić. Kocham jezioro Solińskie za jego rozległość i tajemnicze stwory, żyjące wewnątrz. Podziwiam zielone tereny wzdłuż rzeki Wisłok, za bujną roślinność i wodną różnorodność. Fascynuje mnie rzeka San, jej wartki nurt oraz potokowe skurkobańce. ...nie ma takiej wody, której bym nie odpuścił!

Prywatnie?

Z wykształcenia jestem geodetą. Hobbystycznie i zarobkowo zajmuję się głównie tworzeniem stron internetowych, specjalizacja frontend. Poza tym, często grzebie w laptopach, komputerach, czy telefonach. W wolnym czasie gram w siatkówkę lub biegam i chodzę na siłownię:)